ОСТАННІ НОВИНИ

«Самопомочі» не вийде злити Андрія Болкуна?

|

У суботу, 10 жовтня, у Львові відбувся суд за позовом партії «Самопоміч проти обласної виборчої комісії. За результатими суду, комісія повинна переглянути незаконно подану заяву «Самопомочі» про відкликання кандидатури Андрія Болкуна у депутати Львівської обласної ради. Про це Львівському порталу повідомив у коментарі Андрій Болкун.

болкун

«Суд визнав позов частково і зобов’язав обласну комісію ще раз це питання розглянути  і прийняти по ньому рішення. Рішення у рамках чинного законодавства може бути тільки одне: комісія мала би відхилити заяву партії «Самопоміч», як така  що вийшла поза законні терміни , тому що вони мали б подати заяву до понеділка (5 жовтня), а вони подали її у вівторок(6 жовтня)», – розповідає А. Болкун.

Окрім того, під час судового засідання у п’ятницю Андрій бовкун надав суду клопотання, у якому просить перевірити парті «Самопоміч» на предмет фальсифікації документів. Це клопотання, за словами А. Болкуна, було відхилене.

Нагадаємо, що у партія «Самопоміч» подала в суд на Львівську обласну виборчу комісію через те, що та не забрала кандидата у депутати Андрія Болкуна з списків обласної ради. За словами представників комісію та самого А. Болкуна, ця заява була відхилена через нехтування «Самопоміччю» термінів подачі заяв, встановлених законом України «Про місцеві вибори».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...