ОСТАННІ НОВИНИ

До кінця жовтня обіцяють закінчити ремонт на Устияновича

|

У рамках реконструкції площі Юра, стартували ремонтні роботи на вулиці Устияновича. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради.

DSC_0188

На місці вже провели роботи з відновлення водостоків та комунікацій, зараз влаштовують дорожнє корито. Також реконструюватимуть сквер, де планують висадити чимало дерев.

«Ми знайшли порозуміння з усіма сторонами, які були задіяні в дискусії щодо проекту реконструкції площі, та погодили з архітектором внесення відповідних коригувань, які б дозволили не заходити на територію парку. Роботи маємо завершити якомога швидше, щоб відкрити проїзд від вулиць Листопадового Чину – Устияновича до Львівської політехніки. Інші роботи продовжуватимуться трохи пізніше, коли будуть відповідні погодні умови», – відзначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

За його словами, початково проект передбачав, що дорога повинна заходити прямо в парк, а відтак – необхідно було зрізати певну кількість дерев. Однак, у зв’язку з громадським спротивом, проектанти були змушені піти на зустріч активістам і відкорегувати проект так, аби не довелося зачіпати зону скверу.

Окрім цього, зараз тривають роботи з відновлення руху тролейбусу. Як відзначив Олег Береза, площа є надзвичайно важливою транспортною артерією, яка повинна зв’язувати вулицю Наукову та інші райони Львова з центром, відтак, місто робить все можливе, аби якомога швидше виконати роботи і відкрити проїзд.

Закінчити роботи на Устияновича мають намір через 2-2,5 тижні, тобто орієнтовно – наприкінці місяця.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...