ОСТАННІ НОВИНИ

Чоловік хотів непомітно провезти через кордон 158 пар взуття з Польщі

|

Громадянин України через митний пост «Краковець» Львівської митниці ДФС намагався ввезти в Україну без сплати митних платежів 158 пар взуття вартістю майже 90 тис. грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС Львівщини.

взуття

Нещодавно чоловік повертався з Польщі  в Україну через пункт пропуску «Краковець – Корчова»  мікроавтобусом «RENAULT TRAFIC». Для проходження митного контролю він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив, що немає товарів обов’язкових до декларування. Під час візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, що підлягають митному оформленню. У зв’язку з цим  автомобіль було виведено в спеціально відведене місце для проведення огляду. Там, у багажному відділенні автомобіля, було виявлено дитяче взуття в асортименті різних розмірів  та торгових марок.

Отже, громадянин порушив встановлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю в зонах  спрощеного митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого  статтею 471 Митного кодексу України.

Товар вилучено.  Справу скеровано до суду, який визначить  покарання.

Фото: www.volynnews.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...