У відборі на Євро жіноча гандбольна збірна стартувала з поразки

|

У відборі до фінальної частини чемпіонату Європи з гандболу національна жіноча збірна України стартувала з поразки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГК «Галичанка».

Handbolistku

Команда Бориса Петровського у Сербії програла місцевій збірній з рахунком 34:25. Перший тайм цього матчу наші дівчата провели значно краще, аніж другий. По ходу першого тайму збірна України навіть вигравала у два голи, але у підсумку першу 30-хвилинку програла з рахунком 12:14. Пропустивши багато контратак у другому таймі, збірна Україна зазнала поразки з рахунком 34:25.

Вже незабаром, 11 жовтня, національна збірна України з гандболу зіграє другий матч відбору на шведське Євро. Суперником нашої команди в Ужгороді буде збірна Чехії.

Нагадаємо, жіноча національна збірна України у відборі на Євро потрапила в одну групу з сербками, чешками та італійками. До фінальної частини змагань з другої відбірної групи вийдуть лише дві кращі команди.