ОСТАННІ НОВИНИ

Мосійчука перевели з реанімації

|

Нардепа «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука після обстеження лікарів перевели з реанімації в спецпалату. Про це повідомляє Еспресо ТВ.

завантаження (1)

«Завершився консиліум лікарів – Ігорю Мосійчуку встановлено попередній діагноз і він переведений з реанімації в спецпалату. На даний момент до нього повинен пройти адвокат. Діагноз поки не підлягає розголошенню без згоди самого Ігоря», – зазначено в повідомленні прес-служби нардепа.

У прес-службі також додали, що консиліум проводився за участю доктора медичних наук, народного депутата Ольги Богомолець.

Нагадаємо, Ігорю Мосійчуку, звинуваченому в хабарництві, стало погано 8 жовтня під час засідання Апеляційного суду. Тоді суд вирішив перенести на 13 жовтня розгляд скарги на рішення Печерського суду про арешт Мосійчука.

Причиною названо розбіжності у медичних документах, які депутат подав до суду. Неточність документів полягає в тому, що раніше лікар пенітенціарної системи надав довідку, що Мосійчук може утримуватися під вартою, а в ході останнього медичного огляду вказав, що утримання його під вартою небажане.

Згодом Мосійчуку викликали до суду лікарів “швидкої”, які його оглянули прямо в залі суду й забрали в лікарню.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...