ОСТАННІ НОВИНИ

Як львівські рятувальники проходили міжнародні навчання

|

У рамках реалізації міжнародного проекту Вищої пожежної школи Польщі та Головного управління ДСНС України у Львівській області «Транскордонне співробітництва у сфері реагування на радіаційні, хімічні та біологічні загрози» відбувся спеціальний міжнародний навчальний курс з реагування на події, пов’язанні із небезпечними речовинами. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДСНС України у Львівській області.

навчання дснс

 

навчання дснс1

Навчання відбулися у період з 28 вересня по 2 жовтня у місті Варшава, та включали в себе комплекс теоретичних семінарів і практичних занять. Тренування проводили на базі навчального полігону Вищої пожежної школи Польщі.

Окрім фахівців групи спеціальних робіт із радіаційного, хімічного та біологічного захисту ГУ ДСНС України у Львівській області, участь у спецкурсі прийняли львівські рятувальники, психологи ДСНС та викладачі ЛДУ БЖД.

навчання дснс2

 

 

 

 

навчання дснс5

Під час тренувань хіміки-рятувальники відшліфовували свої навики та знання у таких галузях, як: основні поняття про радіаційний, хімічний та біологічний захист, організація місця аварії з небезпечними речовинами, оцінка загроз та ризиків, ідентифікація небезпечних речовин за допомогою сучасних приладів детектування, види засобів індивідуального захисту та порядок їх використання, відбір проб, порядок та особливості проведення заходів деконтомінації.

навчання дснс4

 

навчання дснс3

Фото: ДСНС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...