ОСТАННІ НОВИНИ

США зможе постачати зброю в Україну

|

Законопроект, що передбачає можливість почати поставки Вашингтоном зброї Україні, прийняв сенат Конгресу США. Мова йде про законопроект щодо витрат на оборону в 2016 фінансовому році, який почався 1 жовтня. До нього включені також положення, що стосуються надання військової допомоги Україні, пише УНІАН.

конгрес сша

Загальний об’єм асигнувань на військові потреби в даному документі встановлено на рівні в $612 млрд.

Документ не зобов’язує, але наділяє керівника Пентагону Ештона Картера при координації дій з держсекретарем США Джоном Керрі правом використовувати $300 млн на надання Києву “належного сприяння у сфері безпеки та розвідки”. Мається на увазі передача Україні “розвідувальної інформації в режимі реального часу” або близькому до нього і так зване “смертоносне сприяння”, тобто поставки протитанкової зброї, мінометів, систем, які обслуговуються в бою розрахунком/екіпажем, а також боєприпасів до них, гранатометів, стрілецької зброї.

Поряд з цим, можуть бути передані контрбатарейні радари, “безпілотні тактичні системи спостереження з повітря”, захищені засоби зв’язку та засоби радіоелектронної боротьби. Нарешті, із зазначеної суми дозволено витрачати кошти на навчання “збройних сил та інших сил безпеки уряду України”.

Фото: wikipedia.org

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...