Слов’янській учні приїдуть до Львова для обміну культурним досвідом

|

З 16 до 18 жовтня у Львові проведуть заходи, які покликані створити платформу для обміну культурним досвідом між школами з різних регіонів України. Зокрема, у рамках проекту 16 жовтня до Львова завітає директор школи №13 м. Слов’янськ Анатолій Погорєлов та школярі з 10-11 класів. Про це Львівському порталу повідомили у пре-службі міської ради.

учны

За словами організаторів, дана школа була обрана шляхом конкурсного відбору, як одна з найбільш активних та ініціативних шкіл Слов’янська, зокрема, навчальний заклад бере активну участь і підтримує скаутську організацію «Пласт».

В кінці травня 2014р. школа постраждала в результаті обстрілу міста. Зараз у школі проводять конкурс робіт – есе на тему: «Мій Слов’янськ. Культура і історія».

Учні, які напишуть 10 найкращих робіт, будуть запрошені до Львова. У рамках поїздки заплановано візит до гімназії «Ерудит». Школярі Слов’янська їдуть з подарунками – керамічними сувенірами, зробленими своїми руками для гімназистів Львова. Діти проведуть вихідні у місті Лева, де відвідають визначні пам’ятки.

Фото: pleyady.kiev.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...