ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові відкриють першу в Україні зелену зупинку

|

У четвер, 8 жовтня, о 13.00 год. відбудеться презентація першої в Україні зеленої зупинки на площі Галицькій (зупинка напроти пам’ятника Королю Данилу). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

зелена зупинка

Нагадаємо, що зелена зупинка – зупинка громадського транспорту із озелененим дахом (квітами) і задньої стінки (ліанами). Цей соціальний екологічний проект розроблений ініціативною групою, в рамках конкурсу молодіжних проектів «Lviv Young Project» на базі Львівської міської ради та програми стажування «Перший кар’єрний крок». Він є кроком до боротьби із зміною клімату, популяризації екологічних напрямів ландшафтної архітектури.

«Однією з причин зміни клімату є парникові гази, що виникають внаслідок антропологічного чинника. Їх надмірна кількість у місті утворюється від діяльності транспорту. Зелена зупинка є часткою до боротьби з цією проблемою. Унікальність проекту полягає в тому, що в Україні не існує поки що жодної зеленої зупинки. Цей проект є перспективним у зв’язку з тим, що в Україні, в тому числі й у Львові, не найкраща екологічна ситуація, а також глобальні зміни клімату змушують задуматись над покращенням довкілля, яке ми руйнуємо», – розповідають організатори проекту.

Доклавши зусиль і часу, організатори пройшли етапи від ідеї (січень), розроблення проекту (лютий – травень), представлення проекту у Львівській міській раді (червень), пошуку матеріалів (липень), запуску реалізації проекту (серпень) до повного облаштування (вересень).

Фото: zagart.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...