ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові для внутрішніш переселенців влаштували концерт класичної музики

|

У неділю, 4 жовтня, у рамках кампанії «Відповідальне місто» Сихівський відділ соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом «Промінь надії» провів захід «Серце до серця – єдність у надії» для сімей внутрішньо-переміщених осіб. Про це Львівському порталу повідомили у пре-службі міськради.

soc

Учасники заходу насолоджувались концертом, на якому лунала класична музика в інтерпретації тріо «ДОМА». Вдалим доповненням стало смачне частування.

Опісля завершення виступу віртуозів, сім’ї переселенців поспілкувалися в теплій, дружній атмосфері та отримали гастрономічні подарунки.

soc2

«У час війни, коли сім’ї змушені покидати рідні домівки, змінювати звичний ритм життя на новий та незвіданий потік обставин, виникає низка проблем, які потребують негайного вирішення. Часто небайдужі представники громади, підприємці готові надати допомогу та підтримку, адже як сказав давньогрецький філософ Платон: «Допомога – це перешкода для існуючого або можливого зла». Саме тому, заходи такого типу – це   можливість проявити свою людяність та доброту, можливість докласти всіх зусиль для того, щоб суспільство змінювалось на краще, щоб люди, які потребують допомоги, відчували єдність і підтримку у вирішенні життєвих турбот», – розповіла начальник відділу соціальної роботи Сихівського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Гринів.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...