ОСТАННІ НОВИНИ

На одне депутатське місце в ЛОР претедує 12 кандидатів

|

До Львівської обласної ради у 2015 році оберуть 84 депутати. Проте охочих сісти у депутатські крісла значно більше – кандидатами у депутати ЛОР зареєструвалися 1 010 осіб від 16 політичних партій. Відповідно на одне депутатське місце претендують дванадцять кандидатів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

вибори

Трохи менше кандидатів на депутатські мандати у міських радах міст обласного значення. Загалом у 9-ти містах обласного значення бажання стати обранцями виявили 3 382 особи. Усього депутатських місць є  312. На кожне місце депутата міської ради налічується одинадцять претендентів.

Стали учасниками виборчих перегонів місцевого рівня у районах Львівщини  6 380 осіб. Загалом у 20-ти районних радах Львівщини  засідатиме 734 депутати. Отже на одне депутатське місце в районних радах Львівщини претендують в середньому дев’ять кандидатів.

Найменше кандидатів у депутати міських рад міст районного значення – 5 351. Якщо врахувати, що налічується 800 депутатських місць, то за одне депутатське місце змагатимуться в середньому сім кандидатів. До речі, таких рад в області є 34.

Загалом під час місцевих виборів на Львівщині оберуть майже 10 тисяч депутатів та голів місцевих рад.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...