ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на стажування до Німеччини

|

28 жовтня розпочинається конкурс на участь у Програмі перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ) на 2016 рік. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

робота

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських компетенцій, які сприятимуть співробітництву українських і німецьких підприємств, а також налагодження контактів і стійкий розвиток кооперації між підприємствами України та Німеччини. Учасники програми отримають інформацію, знання, навички і міжкультурні управлінські компетенції, що допомагатимуть розвивати співпрацю з німецькими компаніями. Вони також матимуть можливість безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями та встановити прямі контакти з німецькими компаніями.

Цільові групи Програми – українські підприємства як суб’єкти зовнішньої економічної діяльності, власники, керівники вищої та середньої ланки українських підприємств, орієнтованих на зовнішньоекономічну діяльність (що мають потенціал ЗЕД), а також управлінці установ, що відповідають за технічне і технологічне забезпечення підприємств комунальної форми власності.

Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду з членами німецько-української відбіркової комісії. Співбесіда проводиться мовою стажування.

Для проходження співбесіди кандидатам необхідно заздалегідь подати визначений перелік документів, який знаходиться на сайті: www.inwent.org.ua

Контактні особи: Мінекономрозвитку – Борисюк Тетяна, тел.: (044) 528-54-30, е-mail:tania.borisiuk@gmail.com; GIZ – Світлана Степащенко, тел.:(044) 228-42-54(53), (044) 531-30-56, e-mail:Svetlana.Stepashchenko@giz.de

Консультаційну та інформаційну підтримку надає Партнерська платформа у місті Львові за тел.: (032) 235-79-74.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті: www.inwent.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...