ОСТАННІ НОВИНИ

У Польші презентували соціальний проект Львівщини «Мій тато захищає Україну!»

|

З 1 по 3 жовтня в місті Люблін (Республіка Польща) відбувся щорічний Конгрес ініціатив Східної Європи (КІСЕ). Цього року на Конгресі було зареєстровано більш як 1000 представників з країн Східної Європи. На заході також побували і представники з Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОР.

Люблінь 1

Зокрема, органи місцевого самоврядування Львівщини представляла Людмила Олдак, керівник відділу міжнародної технічної допомоги та зовнішніх зв’язків Львівської обласної ради.

В рамках дискусійної панелі на тему «Безпека у Східній Європі» Людмила Олдак представила соціальний мегапроект для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну!», ініційований головою Львівської обласної ради Петром Колодієм.

Зазначимо, цей проект активно підтримують партнери із багатьох країн Європи, в тому числі і Польщі. Зокрема, проект підтримали і стали офіційними його міжнародними партнерами представники польського благодійного фонду «Жертвам війни в Україні» та громадської організації «Асоціація сприяння Євроатлантичній інтеграції України «Наш вибір».

Фото: ЛОР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...