ОСТАННІ НОВИНИ

Школярам Львова допомагатимуть переходити через дорогу

|

Перейти через дорогу стане легше. У місті стартувала акція «Жовтий добродій» – львів’яни у жовтих плащах з «льодяниками» в руках переводять дітей через дорогу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

діти на дорозі

«Спеціально навчені львів’яни чергуватимуть за 40 хвилин до початку уроків і переводитимуть дітей, які прямують до школи.  Ця акція буде довготривалою. У Європі це є звичною практикою», – розповіла керівник кампанії «Безпечне місто» Олександра Паняк.

Як зазначили активісти, акція стартує вже цього тижня біля шкіл №69 (вул. Запорізька, 20), №48 (вул. Рубчака, 8) і №31 (вул. Княгині Ольги, 104). На черзі – небезпечні ділянки поблизу шкіл №17 (вул. вулиця Мельника 1/3), №3 (вул. Генерала Чупринки) та НВК ім. В.Симоненка (вул. В. Симоненка, 6).

«Ми обрали небезпечні ділянки доріг біля шкіл з динамічним дорожнім рухом, де відсутній світлофор. Це – місця підвищеної небезпеки і концентрації  ДТП. Допомога школярам там особливо необхідна», – розповів активіст Мирослав Голяк.

Активісти просять батьків та просто небайдужих зголошуватися на чергування, адже небезпечних ділянок поблизу шкіл у Львові є ще близько 10-ти.

Довідка

«Безпечне місто» – кампанія з безпеки дорожнього руху, заходи якої спрямовані на зменшення кількості ДТП за участю пішоходів, зокрема, дітей.

Фото: ord.dp.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...