ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян заохочують створювати різдвяно-новорічної листівки подарунками

|

Музей Леопольда Левицького запрошує учнів середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів, а також студентів та молодих митців до участі в щорічному VI Конкурсі різдвяно-новорічної листівки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради.

levytskyi konkurs

Поряд зі станковими творами та книжковими ілюстраціями, особливе місце у спадщині Л. Левицького посідають вітальні листівки, які художник власноруч створював для привітання своїх друзів, в кожній з яких демонстрував особисту відкритість до світу, щирість почуттів та довіру до адресатів. Саме за мотивами новорічно-різдвяних вітальних карток митця, конкурсантам пропонується створити власну авторську листівку.

levytskyi konkurs2

Умови участі в конкурсі:

  • В Музеї Леопольда Левицького протягом жовтня – грудня 2015 року відвідати захід (на вибір конкурсанта): екскурсія, тематичне заняття, музейний урок, майстер-клас в різних техніках (лінорит, холодний батик, живопис на склі, вибійка, Венеційська маска, виготовлення ялинкових прикрас) чи замовити виїзну лекцію (для шкіл).
  • Створити вітальну листівку (за мотивами творів Л. Левицького) на тему  «Новий рік та Різдво в Україні». Формат листівки – 10,5х14,8 см. Техніка роботи – довільна
  • На звороті листівки обов’язково вказати: ім’я та прізвище конкурсанта, дату народження, місце навчання/роботи та контактний телефон.

Конкурс проходить у чотирьох вікових категоріях:

І категорія – 6- 9 років,

ІІ категорія – 10-13 років,

ІІІ категорія – 14-17 років

IV категорія – 18-35 років

В кожній з вікових груп за рішенням журі будуть визначені призові місця, спеціальні відзнаки, а також буде призначено Гран – прі  конкурсу.

Переможці та номінанти на спеціальні відзнаки отримають пам’ятні дипломи, солодкі та цікаві подарунки, квитки та сертифікати від організацій-партнерів проекту. Їхні роботи експонуватимуться  на виставці у залах Художньо-меморіального музею Леопольда Левицького, а згодом будуть передані в фонд Львівської дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

Роботи  приймаються з 1 жовтня до 17 грудня 2015 року за адресою:

Музей Леопольда Левицького, вул. М. Устияновича, 10/1, м. Львів, 79000

Контакти: тел. (032) 2 610 610, моб. (099) 26 91 222, (067) 14 51 942

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...