ОСТАННІ НОВИНИ

Гройсман не допустить призначення «заплямованих» суддів

|

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсмна пообіцяв не допустити призначення суддів, які себе скомпрометували. Про це повідомляє УНІАН.

groysman

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман обіцяє не допустити призначення суддів, які себе скомпрометували.

Сьогодні на пленарному засіданні Гройсман підкреслив, що в парламенті є достатньо інформації, щоб не допустити призначення таких суддів.

Спікер зазначив, що «є дуже багато інформації щодо людей, які фактично заплямували репутацію». У цьому контексті керівник парламенту висловив вдячність Службі безпеки України «за достовірну інформацію про деяких суддів, які перейшли на бік ворога під час окупації, і ще сьогодні перебували у списках» на призначення.

«Ще раз переконався в тому, що пропозиція залучити громадськість до інформування з цього приводу та відкритість цього процесу є абсолютно результативними. Думаю, що ми не допустимо ніякої можливості, щоб були призначені судді з заплямованою репутацією. Всі будуть знати, хто це, яким чином буде призначатися, хто як голосує – коли будемо голосувати, пройдемося по кожній кандидатурі, і це буде абсолютно публічно», –  підкреслив Гройсман.

Фото : Соціальні мережі

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...