ОСТАННІ НОВИНИ

Словак намагався вивезти з України старовинні ікони

|

Учора, 5 жовтня, прикордонники затримали громадянина Словаччини, який намагався вивезти з України три старовинні ікони невідомого автора. Про це Львівському порталу повідомили у відділі взаємодії зі ЗМІ ДПС України.

ікони

Під час перевірки документів прикордонники помітили схвильовану поведінку водія, який прибув у пункту пропуску «Ужгород» автомобілем «Ford». Тому було прийнято рішення щодо проведення поглибленого огляду автівки спільно з представниками митниці. У результаті чого спільна прикордонно-митна оглядова група виявила ікони із зображенням Ісуса Христа, Матері Божої та Святих. Церковні предмети знаходилися у багажнику автомобіля серед особистих речей водія. Він розповів, що предмети старовини нібито придбав на інтернет-аукціоні, а розписку про вартість ікон отримав від продавця. Заявлена загальна вартість виявленого становить 2 тисячі гривень.

Наразі ікони вилучено встановленим порядком та передано компетентним органам на експертизу з метою визначення художньої, культурної і історичної цінності та встановлення справжньої їх вартості.

Фото: ДПС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...