ОСТАННІ НОВИНИ

ЄС продовжив санкції проти Клюєва

|

Європейський Союз продовжив санкції для народного депутата України Сергія Клюєва до 6 березня 2016 року. Таке рішення було ухвалено в понеділок в Брюсселі в рамках засідання Ради ЄС з питань соціальної політики, зайнятості, здоров’я та споживачів без обговорення, передає УНІАН.

санкції

«Рада ЄС продовжила заборону на в’їзд та замороження активів щодо однієї особи, яка є суб’єктом запобіжних заходів з огляду на ситуацію в Україні, на 5 місяців, до 6 березня 2016 року. Рада також оновила причину для перебування цієї персони у списку», – зазначається у повідомленні.
Деталі рішення будуть опубліковані в Офіційному журналі ЄС 6 жовтня.

Нагадаємо, що  ЄС 5 березня 2014 року заморозив активи 18 українських громадян, підозрюваних у незаконному привласненні державних коштів та причетності до порушень прав людини в Україні.

5 березня 2015 року Євросоюз продовжив на рік санкції проти 14 екс-чиновників часів президента Віктора Януковича, до 6 червня – для чотирьох – Олени Лукаш, сина екс-президента Віктора Януковича Олександра, Сергія Клюєва та Дмитра Табачника. Потім для Клюєва санкції були продовжені до 6 жовтня, а для інших трьох – до березня 2016 року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...