ОСТАННІ НОВИНИ

Школярі Львівщини мандруватимуть місцями національно-визвольних змагань

|

Школярі Львівщини подорожуватимуть місцями національно-визвольних змагань та відвідають музеї, експозиції яких висвітлюють боротьбу українців за незалежність та діяльність національних Героїв. Екскурсії розпочнуться після осінніх канікул та триватимуть протягом двох тижнів. Участь у заході візьмуть понад 30 тисяч учнів 6-11 класів з усіх районів Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

580657

«Серед пріоритетних напрямків патріотичного виховання молоді є подорожі до місць, пов’язаних з видатними постатями, які відіграли ключову роль у державотворчому процесі нашої Батьківщини. Завдяки таким екскурсіям, учні зможуть більше дізнатися про боротьбу українців за Незалежність. Також подорожі сприятимуть шанобливому ставленню до наших Героїв», – відділу соціального захисту і виховання департаменту освіти Львівської облдержадміністрації Леся Солтис.

Зокрема, школярі відвідають  Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», меморіальний музей Романа Шухевича, музей Степана Бандери, музей визвольної боротьби України. Крім того, учні зійдуть на гору Маківка. А також школярі зможуть розробити власні маршрути. Єдина умова – подорож має проходити місцями національно-визвольних змагань українського народу.

Леся Солтис також зазначила, що 50% витрат на пальне та вхідні квитки для учнів компенсують за рахунок бюджетних коштів. Загалом на цю програму в обласному бюджеті передбачено 300 тисяч гривень.

Фото: vikka.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...