ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янка стала третьою в світі у рейтингу зі спортивного орієнтування

|

Львів’янка Надія Волинська стала третьою в загальному рейтингу Кубка світу 2015 року зі спортивного орієнтування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

unnamed

На фінальному етапі Кубка світу зі спортивного орієнтування, що упродовж 2-4 жовтня 2015 року триває у Швейцарії, успішно у складі збірної команди України виступила вихованка львівської школи спортивного орієнтування Надія Волинська.

Після складного етапу в гірській місцевості на довгій дистанції, Надія Волинська на середній дистанції фінішувати із другим результатом, незначно поступившись спортсменці з Великої Британії й випередився господарку змагань спортсменку зі Швейцарії.

У загальному заліку львів’янка до старту в Швейцарії посідала п’яте місце, оскільки перед цим пропускала кілька етапів, в т.ч. й старти в Австралії. Відтак саме успішний виступ на заключному етапі Кубка світу й срібна медаль цього етапу дозволили Надії Волинській посісти високе третє місце у загальному заліку Кубка світу 2015 року зі спортивного орієнтування.

Нагадаємо, що 2013 року львів’янка Н.Волинська на Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту (Колумбія) виборола бронзову медаль у змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції, будучи єдиною представницею України в цьому виді спорту серед жінок та єдиною представницею Львівщини на цих представницьких міжнародних змаганнях.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...