ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська «Книжкова сотня» передала книги бійцям на передову

|

Волонтери львівської  «Книжкової сотні» передали бійцям, що обороняють Маріуполь, близько сотні різноманітних книжок та журналів. Про це Львівському порталу повідомили у Львівському регіональному медіа-центрі МОУ.

unnamed

«Я приємно здивований, тим, що мешканці славетного міста Лева переймаються не лише тим, щоб у «АТОшників» були продукти одяг і таке інше, але й передали нам ще і книжки», – наголосив командир одного з підрозділів Збройних Сил України, що знаходиться неподалік населеного пункту Новотроїцьке з позивним «Раптор».

unnamed (1)

Особливо вразив хлопців той факт, що більшість книжок мають підписи авторів. А цілий ряд літератури для них переслала та підписала особисто дружина Президента України Марина Порошенко. Тепер ці книжки реліквія на передових позиціях.

unnamed (2)

«Я дуже люблю читати. І розумію цінність книги взагалі, і що означає підпис автора.  Мені приємно, що про нас дбають і думають люди всіх верств населення нашої України»,  – поділився враженнями військовий медик Олександр.

Активісти книжкової сотні пообіцяли, що і надалі надсилатимуть книги на передові позиції наших військ. Окрім цього, активісти налагоджують контакти з бібліотеками міста Маріуполь стосовно обміну українською та патріотичною літературою.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...