ОСТАННІ НОВИНИ

Через Закон про ринок газу «Нафтогаз» втратить монополію

|

В Україні 1 жовтня 2015 року набрав чинності закон про ринок природного газу, відповідно до якого найбільший в Україні державний енергохолдинг «Нафтогаз України» втрачає монополію на цьому ринку. Про це повідомляє УНІАН.

Naftogas vtratut monopoliu

На думку прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, набуття чинності Закону про ринок газу позитивно відобразиться на закупівлі газу та допоможе покупцеві самому обирати, в кого закуповувати газ.

«Ми фактично будуємо повністю європейську немонополізовану систему ринку природного газу, де постачальник сам визначає, кому продавати і де, покупець сам визначає, у кого купувати», – заявив Арсеній Яценюк.

НАК «Нафтогаз України» – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають понад 97% газу і нафти в країні.

НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

Тепер, після набуття чинності Закону про ринок газу, у «Нафтогазу» з’явиться багато конкурентів, що позбавить його диктувати свої правила на газовому ринку.

Фото: РБК

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...