ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські заклади харчування стали комфортнішими для дітей

|

У Львові стартувала загальноміська ініціатива «Місто дружнє до дітей». На першому етапі цієї ініціативи було визначено перелік закладів харчування, які в пріоритетах своєї діяльності та існування створили комфортні умови перебування для батьків та їх малюків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

діти tandyr.ua

Критеріями підбору таких закладів стали наявність таких елементів: повивальні столики у туалетних кімнатах, дитяче крісло (приставне), дитяче меню, дитячі зони або окремі кімнати для дітей, паркінг для візочків.

Ідея створення кампанії належить активним батькам міста, ГО «Батьки в дії» та управлінню молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

За словами керівника ГО «Батьки в дії» Юлії Гвоздович, першими кроками ініціативи стало запровадження кампанії мотивації закладів харчування бути привітними до сімей з дітьми.

«ГО «Батьки в дії», яка утворилась в рамках співпраці небайдужих батьків над втіленням  ініціативи «Львів, дружній до сімей і дітей». Також плануємо реалізувати проект встановлення інклюзивного дитячого майданчика у Парку культури, розробку дієвого механізму догляду за станом дитячих майданчиків в місті через он-лайн мапу, відкриття у Львові коворкінгу для активних мам та багато інших проектів, щоб зробити Львів містом, в якому хочеться жити», – розповіла Юлія Гвоздович,.

Вже сьогодні перші заклади харчування, які мають базові елементи, отримають наліпки на вітрини, щоб мешканці та гості міста візуально бачили місця, де буде комфортно  дітям.

В рамках ініціативи будуть розроблені критерії для інших сфер у місті.

Перелік закладів можна буде подивитись тут.

Фото: tandyr.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...