ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують до обговорення проектів скверу Скрябіна

|

Організатори конкурсу на проект облаштування скверу Кузьми Скрябіна «Місця щасливих людей» обробили надіслані проекти та викладають їх в мережу для громадського обговорення. Незабаром стартує й голосування. Про це Львівському порталу повідомили у міському департаменті розвитку.

кузя

«Частину авторів вказано, частину – ні. Умовами конкурсу не було зазначено вимог анонімності, тому ми публікуємо так, як надіслали автори», – додають в департаменті.

Засідання конкурсного журі відбудеться 15-16 жовтня.

Ознайомитися з конкурсними роботами можна тут.

Нагадаємо, передбачається, що «Місце щасливих людей» повинне з’явитись у Львові на пл. Олекси Гасина. Перед учасниками конкурсу поставлено завдання – створити проект цілісного сучасного інтерактивного громадського простору, що містив би арт-об’єкт (арт-об’єкти), присвячений (присвячені) творчості Андрія Кузьменка. Простір можна розглядати як «мистецьку платформу», на якій талановиті й активні люди зможуть презентувати свої творчі доробки в галузі музики, просвітництва та образотворчого мистецтва.

Конкурс фінансується Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна. Фінансування реалізації проекту буде здійснюватись як з бюджету міста (благоустрій громадського простору), так і за кошти Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна.

Фото: www.youtube.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...