ОСТАННІ НОВИНИ

Для трамваю на Сихів треба ще п’ять мільйонів євро через «неуважність» Садового

|

Побудова трамвайної віхи на Сихів вимагає ще п’яти мільйонів євро. Про це заявив депутат від «Свободи» Яромир Самагальський на своїй сторінці у Facebook.

Tramvaj Suhiv

Депутат повідомив, що для завершення будівництва трамвайної колії необхідно замінити 700 метрів колектора на вулиці Угорській, який знаходиться в непридатному стані.

За словами депутата, ЄБРР не фінансуватиме побудови «трамваю на Сихів» без заміни колектора, який обійдеться Львову у п’ять мільйонів євро.

«ЄБРР відмовляється фінансувати побудову трамваю на Сихів без його заміни. Вартість прокладання колектора наші «фахівці» оцінили ще у 5 млн.євро (звичайно позичкових коштів). Минули часи коли керівництво Міста цікавили проекти, вартість яких вимірювалась в тисячах гривень. Тепер лише мільйони в євро. Ми ж «ідемо в Європу», – написав депутат.

Також Яромир Самагальський переконаний, що винні у цій ситуації некомпетентні «керівники» та «фахівці», котрим зовсім байдужа думка львів’ян та справжніх спеціалістів.

«Тут ми знову вперлися в системну проблему керування Львовом. Це питання кадрового підбору керівників. Чи невідомо було фахівцям про «гнилий колектор» до початку будівництва? А якщо невідомо, то чому невідомо? Як робилися дослідження і підготовка до будівництва? Питання риторичні. А відповідь сумно-проста: відомо, все було відомо, але думалося «и так сойдет». Садовому нецікаві старі технарі, які знають мережі та інфраструктуру Міста. Їх можна розігнати, бо вони не розуміються на піарі. На їх місце прийшла молода команда ефективних менеджерів, які знають по дві іноземні мови, вміють залучати гранти і позики, але не вміють читати креслення. Вони вміють говорити з іноземними грантодавцями, але не вміють говорити з Львів’янами. Вони прекрасно організовують «урочисте перерізання стрічки», а не рутинні підготовчі роботи», – переконаний «свободівець».

Фото: skyscrapercity.com

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Пане Пенсіонере. Якби Ви уважно дочитали це маленьке повідомлення, то не задавали б недоречних запитань п.Смагальському. А відповідь проста-брак фахівців.

  2. Пане Самагальський , якщо ви взялися досліджувати цю проблему , тоді виясніть чому в проектній документації не були передбаченні ці роботи . Я не виправдовую мера , але мер напевно не керував проектною організацією .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...