ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде міжнародний музичний фест

|

У Львові 1 жовтня стартує Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

2015 10 01 Contrasty1200x1200 px

Ключовою ідеєю цьогорічних Контрастів є запропонувати слухачам таку програму фестивальних подій, яка б якнайширше змогла висвітлити великий спектр напрямків та розгалужень музичного мистецтва нашого сьогодення.

Новизна, відкритість до експерименту є ключовими принципами цьогорічного Фестивалю, програма якого надзвичайно різноманітна: це і електронна музика в клубі Picasso, і Тихі пісні Валентина Сильвестрова у Філармонії, це масштабні оркестрові програми і камерна музика, це майстер-класи і «кава з композиторами», це аудіовізуальні інсталяції, перформанси й навіть парфумерні композиції. Втім, на Контрастах буде і вдосталь класики, зокрема української, яка в контексті сучасної музики розкриє себе в дещо іншому світлі.

На Фестивалі прозвучить 12 світових прем’єр, серед яких твори як українських, так і закордонних композиторів. Також у програмі Контрастів численні виконання творів, які ще ніколи не звучали в Україні. До Львова завітають такі ключові постаті сучасної української музики, як Валентин Сильвестров, Олександр Щетинський, Кармелла Цепколенко, Володимир Рунчак, а також ціла плеяда визнаних мистців молодшого покоління. Композитор з Болгарії, представник Болгарського національного радіо і редактор музичної програми Мілєн Панайотов буде присутнім протягом усього фестивалю й готуватиме програму для радіо про цьогорічні Львівські Контрасти.

Серед закордонних гостей також: Gryphon Trio з Канади, польські ансамблі NeoQuartet і Kwartludium, Ensemble Zeitsprung з Німеччини, австрійські музиканти Зіґрід Гаґн (фортепіано) і Танер Тюркер (віолончель), німецький диригент Маркус Ельснер, гості з Польщі Марек Топоровський (клавесин, орган), Малґожата Кляйн (клавесин), Аґата Шимчевська (скрипка), Мачєй Францкєвіч (кнопковий акордеон), із Швейцарії — Райнер Гельд (диригент), Ґабріелле Бруннер (скрипка), Денис Северин (віолончель), Тетяна Корсунська (фортепіано), а також диригент і

Як і минулого року, на Фестивалі будуть також театральні події: 4 жовтня в Українському академічному театрі для дітей і юнацтва відбудуться два перформанси, об’єднані мета-назвою Мистецтво комунікації.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...