ОСТАННІ НОВИНИ

Благодійний концерт «A cappella Leopolis» у Львові допоможе бійцям АТО

|

У п’ятницю, 25 вересня, о 19.30 вокальний ансамбль «A cappella Leopolis» запрошує львів’ян та гостей нашого міста на Благодійний концерт, який відбудеться в храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор, пл. Музейна, 4). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради.

afisha

У програмі концерту звучатиме українська духовна музика з творів М. Дилецького, М. Березовського, А. Веделя та ін. Диригуватиме постійний диригент ансамблю «A cappella Leopolis» Людмила Капустіна.

Зібрані кошти будуть передані для бійця 24-ї механізованої бригади Назара Барилка на виготовлення протезу, повідомляє Духовна велич Львова.

«Одним із пріоритетів нашої праці є відродження музики українського бароко. Впродовж всієї нашої діяльності ми активно співпрацюємо з провідними істориками української музики, отримуємо від них нотні матеріали та рекомендації до виконання, наслідком чого став наш перший диск з серії «Музика українського бароко». Ця музика і склала основу нашого виступу в Церкві Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) на підтримку бійця з АТО Назара Барилка. Зібрані кошти на концерті будуть передані йому для виготовлення протезу ноги», – розповідає мистецький керівник ансамблю Роман Стельмащук.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк:

Номер картки: 5168 7420 1929 5579

Отримувач: Барилко Назар Михайлович.

Довідка

Ансамбль давнього співу «A cappella Leopolis» був створений для виконання головно барокової музики. За більше ніж десять років діяльності ансамбль виконав програми з творів К. Монтеверді, Г. Шюца, Д. Букстегуде, Ґ. Ф. Генделя, В. А. Моцарта, церковної музики польських композиторів XVI-XIX ст., церковної та світської музики з епохи українського бароко, оперної музики Д. Бортнянського, композиторів Віленської школи (М. Дилецький, Ф. Шеверовский, А. Цибульский та ін.), програму, складену з європейських і українських коляд «Йдемо до Вифлеєму».

Фото: velychlviv.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...