ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові створять енергогенеруючу гойдалку

|

Вже цієї осені у Парку культури можна буде покататися на гойдалці, яка генеруватиме електроенергію. За допомогою виробленої електрики можна буде освітити гойдалку або зарядити телефон. Про це Львівському порталу повідомили координатори проекту.

для привернення уваги

Парк культури, Українська молодіжна кліматична асоціація, Aiesec Львів спільно з коворкінгом Betaplace виграли грант в рамках кампанії проти зміни клімату – «Майстерня клімату» на встановлення енергогенеруючої гойдалки. Ідея з гойдалкою виникла через те, що активісти хотіли у ненав’язливий та веселий спосіб надихнути людей думати про важливі екологічні проблеми.

«Ми хочемо дати можливість кожному відчути як це самому генерувати «чисту» енергію і задовольняти свої потреби у ній, наприклад, заряджати телефон. Усі ми розуміємо шкоду викопних джерел енергії, але рідко замислюємося про щоденні кроки, які ми можемо робити, щоб зменшити їхнє споживання», – розповіла координатор проекту Христина Пархуць.

для привернення уваги_dezeen_Swing-by-Moradavaga_2sq

Однією з важливих частин проекту стане встановлення стенду з інформацією про те, яким чином кожен може щоденно протидіяти змінам клімати та дбати про природу. Окрім цього, на базі проекту будуть організовуватися майстер-класи та зустрічі на екотематику. Скільки можна буде виробити енергії під час катання поки сказати важко.

«Складно наперед сказати, скільки саме можна буде згенерувати енергії. Аналогів такому проекту в Україні не знайшли, закордонні проекти показують в межах 100 Вт. Як тільки зробимо саму конструкцію гойдалки, почнемо на практиці випробовувати механізм і тоді вже будемо розуміти, на що саме вистачить згенерованої енергії», – поділився Андрій Меаковський, спеціаліст з електромеханіки.

для привернення уваги_energy-generating-playground-by-ananya-tantia-3_7gWZl_11446

Активісти сподіваються, що вже в кінці жовтня запросять усіх на воркшоп зі встановлення гойдалки-генератора у Парк культури. А також вони задумуються про те, як створити цілий майданчик з різними гойдалками та атракціонами, які генеруватимуть енергію, як це у Нідерландах чи Британії.

Організатори шукають волонтерів, які могли б допомогти працювати з металом, деревом, вдосконалити дизайн чи просто мають бажання долучитися, заповнивши анкету.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...