ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський драмтеатр Лесі Українки представив нову команду та візію розвитку

|

Сьогодні, 22 вересня, у Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки нова команда театру представила політику ребрендингу, нову візію розвитку театру та розповіла про себе. Новий театральний сезон розпочнеться цьогоріч у жовтні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

teatr_lesi_ukrajinky_lviv_1073

«Це літо було дуже не просте для театру. В червні була ситуація коли акторський колектив висловив недовіру тодішньому директору Олексію Коломійцеву. Окрім цього 30 червня з усіма працівниками театру закінчились контракти і вони не були продовжені, також не був продовжений контракт і з паном Коломійцевим. Також варто нагади, що зараз триває судовий процес на предмет того, щоб визнати незаконний підписаний контракт паном Расказовим, який виконував обов’язки директора щодо виконання Коломійцевим обов’язків художнього керівника і до завершення справи Олексій Коломійцев відсторонений з посади художнього керівника. З огляду на ту ситуацію, яка була, коли у театрі закінчились контракти з персоналом та акторами і він опинився у становищі коли треба було оновлювати весь кадровий персонал починаючи від директора і закінчуючи нижчими посадами управління культури відсторонило Расказова і призначило виконуючого обов’язки директора Миколу Павліва. 1 вересня коли посада директора стала вакантною Микола Павлів був призначений на цю посаду за контрактом. Зараз директор почав формувати персонал театру, заповнювати ті вакансії, які є і готувати театр до початку нового театрального сезону», – розповів заступник начальника управління культури ЛМР Михайло Мороз.

За словами виконувача обов’язків художнього керівника театру ім. Лесі Українки Євгена Худзика, у театрі планують поєднувати як класичні постановки, так і щось нове і навіть експериментальне. Він додав, що нова команда має внести у театр Лесі Українки атмосферу творчого затишку, а також зробити його максимально відкритим для мистецьких організацій та діячів культури. Окремим аспектом художній керівник виділив освітню частину у театрі, зокрема майстер-класи від режисерів, а також театральну школу для школярів та абітурієнтів.

Також восени планують реалізувати спільну благодійну толоку, відкрити мистецьку резиденцію та за допомогою художників зробити мураль на одній зі стін театру, який має стати своєрідною візитівкою установи.

Заступник начальника управління культури ЛМР Михайло Мороз також додав, що враховуючи дуже поганий стан даху, а також стін театру у бюджеті на 2016 рік планують виділити кошти на капітальні ремонтні роботи у театрі імені Лесі Українки.

Фото: zik.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...