ОСТАННІ НОВИНИ

Симфонічний оркестр Львівської філармонії відкриває сезон

|

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії відкриє 76 концертний сезон двома концертами. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської філармонії.

11

Перший концерт відбудеться у четвер, 24 вересня під батутою головного диригента та художнього керівника Іллі Ступеля. Концерт-відкриття розпочне один із кращих романтичних концертів, які не часто виконуються – «Концерт для фортепіано з оркестром» Олександра Скрябіна у виконанні заслуженої артистки України Оксани Рапіти. А продовжить вечір знаменита симфонічна cюїта Миколи Римського-Корсакова «Шехеразада». Східний колорит мелодій, тонкий ліризм, калейдоскоп казкових образів – обов’язково перенесуть нас у далекий арабський світ. На завершення вечора прозвучить прем’єрне виконання Симфонічної сюїти «Luta e Vida», сучасний твір молодого бразильського композитора Рікардо Кальдероні, який зараз дуже популярний у Латинській Америці.

А наступного дня – у п’ятницю, 25 вересня Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії  під батутою Іллі Ступеля проведе концерт виконанням геніальної музики Петра Чайковського  – «Ромео і Джульєтта», що досягла рівня шекспірівської трагедії. Наступним звучатиме знаменитий твір Йоганеса Брамса – Концерт для скрипки з оркестром, це – один із найбільш віртуозних творів в цьому жанрі. Соло виконає скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів – Марко Комонько.  Завершить концерт Симфонія № 6 Петра Чайковського.

Як зазначив Ілля Ступель: «Ромео і Джульєтта» Петра Чайковського – один з найемоційніших творів в історії музики. Його важко виконувати, а  інтерпретація потребує стовідсотково емоційного викладу кожного музиканта».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...