ОСТАННІ НОВИНИ

Фільм про Революцію Гідності переміг на міжнародному кінофестивалі

|

Кінострічка про українську Революцію Гідності «Зима у вогні» посіла перше місце на міжнародному кінофестивалі у Торонто. Про це повідомляє Укрінформ.

img_30843_2_1

Стрічка здобула приз глядацьких симпатій у категорії документальний фільм.

«Я хочу подякувати за підтримку та визнання нашого фільму, як важливої історичної пам’ятки, присвяченої патріотизму та єдності українського народу», – сказав режисер фільму Євген Афінеєвський.

Він додав, що з 9 жовтня кінострічка буде доступна мільйонам користувачів сервісу Netflix. «Я також хочу подякувати компанії Netflix та її чудовій команді за віру у наш фільм та донесення його до 65 млн глядачів по всьому світу», – наголосив режисер.

Зазначимо, що в рамках кінофестивалю відбувся також показ іншого українського фільму «Пісня пісень» (режисер Єва Нейман). Цьогорічний міжнародний кінофестиваль у Торонто проходить уже в 40-й раз. Протягом 10 днів на розсуд аудиторії було представлено більше 300 кінострічок із понад 60 країн. Особливість фестивалю полягає у відсутності професійного журі, адже перемогу тут здобуває стрічка із найбільшою кількістю схвальних відгуків глядачів.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...