ОСТАННІ НОВИНИ

Жителів Львівщини закликають подаватись на мистецький конкурс

|

У Львівській облдержадміністрації триває прийом заявок до представлення творів та робіт на здобуття Обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2015 році. Про це повідомила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало, передає прес-служба ЛОДА.

конкурс

За словами Мирослави Туркало, премія визначається щорічно у тринадцяти номінаціях: мистецтвознавство і культурологія; музейна справа і збереження культурної спадщини; поезія; проза; літературознавство, сучасна літературна критика та переклади; драматургія, театральне мистецтво; журналістика та публіцистика; музичне мистецтво; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; народна творчість; дизайн; архітектура.

Подання-рекомендацію, оригінальні твори і роботи або каталоги робіт, присвячені ним статті в пресі слід подати у департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА (м. Львів, вул. Винниченка,14) до 1 жовтня 2015 року.

Твори і роботи мають бути оприлюдненими у завершеному вигляді упродовж останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...