ОСТАННІ НОВИНИ

В одному із львівських скверів збереться чотири тисячі голубів миру

|

У понеділок, 21 вересня, у Львові відбудеться Молодіжна акція “Голуби Миру”: 4 тисяч паперових голубів, виконаних у техніці орігамі, прикрасять сквер перед облдержадміністрацією. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

голуби

“Щороку у вересні світ відзначає Міжнародний день миру. Ще у стародавні часи символом миру вважали голуба. Існує традиція випускати білих птахів як ознаку мирних намірів. Сьогодні Україна потребує миру на своїй землі, а українці всіляко показують своє прагнення до дружнього співжиття”, – зазначив начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської обдержадміністрації Андрій Ковальський. –

Організаторами акції є ГО “Мистецьке об`єднання Текстура” та Львівський обласний молодіжний центр управління молоді та спорту облдержадміністрації.

До участі у акції організатори запрошують мешканців  та гостей міста, представників молодіжних організацій, громадських активістів, волонтерів та журналістів.

Захід відбудеться у сквері перед Львівською обласною державною адміністрацією (вул. Винниченка, 18) у понеділок, 21 вересня, о 13.30 год.

Довідка:

Міжнародний день миру проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним днем Миру.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...