ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові видали перші в Україні електронні свідоцтва про народження

|

Сьогодні Львів став першим в Україні містом, де видали свідоцтва про народження дитини одразу у пологовому будинку. Міністр юстиції України та презентував проект у Міському комунальному клінічному пологовому будинку №1, де видали перші 13 свідоцтв про народження дітей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

«У Львові ми вперше започаткували дуже, здавалось, просту, але потрібну ініціативу – коли наші українські мами, батьки після народження дитини замість того, щоб займатись бюрократією, стояти в черзі в РАГСах, можуть отримати свідоцтво безпосередньо в пологовому будинку. Ця проста ініціатива є тим кроком назустріч людям, і тими справами, які повинна робити держава у всіх сферах.

2

Сьогодні ми приїхали до цього пологового будинку для того, щоб зробити свій маленький внесок для комфорту українок. Ми запроваджуємо тут перший, але думаю, що не останній, оскільки згодом така послуга буде і в інших пологових будинках Львова та інших областях, пілотний проект по видачі свідоцтв про народження наших нових українців безпосередньо в пологовому будинку.

До речі, для відома наших львів’янок, для цього вам або вашим родичам достатньо заповнити заяву у фахівців Мінюсту, які знаходяться тут, у будинку і одразу ж на місці дуже швидко наші працівники видадуть свідоцтво про народження», – Павло Петренко, міністр юстиції України.

3

Також за словами Ярослава Жукровського, в.о. начальника Головного управління юстиції у Львівській області, органи юстиції готові виконувати це завдання якісно і належно. Уповноважений працівник буде приходити у пологовий будинок, де збиратиме заяви на отримання свідоцтва та дуже швидко буде їх видавати. Цю послугу органи юстиції зможуть надавати щоденно.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...