ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині обласні програми профінансували на 60%

|

Загалом на фінансування 50 програм у бюджеті Львівської області цього року передбачено 334,8 млн грн,  що майже вдвічі більше ніж торік.  На сьогодні з обласного бюджету виділено 208,5 млн. грн. та профінансовано повністю чи частково 40 програм. Рівень фінансування склав 62,3%.  Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі Львівської ОДА.

groshi_89d47

За словами директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Василя Лозинського, 6 програм профінансовано на 100%, 8 – на понад 70%,14 програм профінансовано в межах 50-70%,7 програм – в межах 30-50% та 5 програм профінансовано до 30%.

Зокрема повністю чи частково профінансовано програми протидії тероризму у Львівській області, енергозбереження для населення Львівщини, надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян, фінансування робіт, пов’язаних з будів­ництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг та інші.

«Наступного року особливу увагу приділятимемо розвитковим та соціальним  проектам, знижуючи при цьому питому вагу заходів, ефективність яких в минулі роки була низькою», – додав Василь Лозинський.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...