Працівники львівської міліції підготувались до виборів

|

Працівники міліції розробили плани заходів та проводять навчання по забезпеченню охорони громадського порядку та дотримання законності під час проведення виборів до місцевих рад. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУМВС України у Львівській області.

вибори

Від 5 вересня у Головному управлінні МВС України у Львівській області та у підпорядкованих міськрайвідділах міліції почали працювати оперативні штаби, які моніторять та аналізують ситуацію щодо виборчого процесу.

Розроблено план заходів, що передбачає взаємодію з головами виборчкомів щодо збереження виборчої документації, охорони громадського порядку та дотримання вимог законодавства під час виборчого процесу, розрахунок сил та засобів, необхідних для цього, проведення навчань з особовим складом ОВС Львівщини та багато іншого.

«Для нас головне – не допустити порушень громадського порядку та забезпечити належне реагування на всі повідомлення, що стосуються виборчого процесу. Також ми зобов’язані забезпечити для кожного працівника міліції можливість реалізувати своє виборче право», – зазначив заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Маруняк.

Також правоохоронці слідкуватимуть за правопорядком під час агітації та реагуватимуть на факти порушення закону під час проведення різноманітних агітаційних заходів, охоронятимуть громадський порядок в судах під час розгляду ними скарг виборців та забезпечуватимуть перебування на території області офіційних іноземних спостерігачів.

Згідно закону, до 1 жовтня в Україні проводиться реєстрація кандидатів, до 9 жовтня повинні бути створені дільничні виборчі комісії, до 22 жовтня у комісії повинні бути передані виборчі бюлетені, 23 жовтня о 24.00 завершується передвиборча агітація, 24 жовтня – «День тиші», 25 жовтня – вибори.

Фото: segodnya.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...