ОСТАННІ НОВИНИ

Названо найкращі і найгірші райони Львівщини

|

Під час наради у Львівській ОДА підвели підсумки моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівщини за серпень. Очолили рейтинг Пустомитівський, Сокальський та Золочівський райони. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

1410954834_11-3

Аутсайдерами цього разу стали Турківський, Дрогобицький та Самбірський райони. Львів зайняв перше місце серед міст обласного значення, останні – Дрогобич та Борислав.

Цього разу до рейтингу районів додано такі показники, як динаміка реалізованої промислової продукції та кількість найманих працівників на тисячу населення.

Ключовий фактор, який впливає на показники рейтингу та є первинним при формуванні доходів району – це зайнятість населення та рівень оплати праці. Райони, в яких розташовано великі підприємства, які виплачують високу індексовану зарплату, займають найкращі місця по динаміці ПДФО і по виконанню місцевих бюджетів.

Додатковими факторами розвитку територій Львівщини є: акцизний податок з реалізації продукції – найкращі показники у Львова, Пустомитівського, Жовківського, Яворівського та Мостиського районів, активізація держзакупівель у другій половині року, наприклад, корпорація «Колійні ремонтні технології» нарощує обсяги виробництва через поновлення замовлень від Укрзалізниці. Окрім того, впливає зростання доходів населення на підприємствах з іноземними інвестиціями та в сфері IT через індексацію зарплат відповідно до зростання курсу іноземної валюти.

Фото: erudyt.net

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Як можна порівнювати непорівнюване? Як можнапорівнювати надходження від акцизу з ПММ у Пустомитівському районі та Турківському? Який рівень з/п в ПУстомитівському, Львові та Сколе, Радехів, Дрогобич? МАРАЗМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...