«Шахтар» стартує в групі ЛЧ з розгромної поразки

|

Донецький «Шахтар» розпочав свій шлях у цьогорічній Лізі чемпіонів з розгромної поразки від мадридського «Реалу» – 4:0. Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

0002_136

Перший тайм проходив за невеликої переваги «Реалу». Господарі створили лише один небезпечний момент біля воріт «Шахтаря», коли Бензема не влучив у порожні ворота. Шанс реабілітуватися француз отримав у тому ж таки  першому таймі. Андрій П’ятов вийшов на перехоплення, м’яч не втримав і Карім покотив його у порожні ворота.

У другому таймі «Шахтар»  підвів Степаненко. Тарас пішов у підкат біля штрафної «Реала», збив Рамоса і побачив перед собою другу «жовту» і був змушений покинути поле.

А потім помилки припустився рефері матчу Бебек. Після того, як м’яч влучив у спину Срні, хорват вирішив вказати на 11-метрову позначку. Роналду забив і остаточно зламав гірників. Пізніше був ще один гол Роналду з пенальті і з гри – 4: 0.

В іншому матчі групи «ПСЖ» завдяки голам Ді Марії і Кавані обіграв «Мальме» – 2: 0.