ОСТАННІ НОВИНИ

Натівські рятувальники ліквідовуватимуть техногенну катастрофу на Львівщині

|

Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Євроатлантичним координаційним центром реагування на катастрофи з 21 по 25 вересня 2015 року у Львівській області проводяться спільні міжнародні польові навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру «УКРАЇНА-2015». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі навчань.

1393784633-3766-600x360

Починаючи з 2000 року, це вже п’ятнадцяті польові навчання, які проводяться Євроатлантичним координаційним центром реагування на катастрофи.

Загалом, у міжнародних навчаннях візьмуть участь більш ніж 1100 учасників із 30 країн-членів та держав-партнерів НАТО.

Команди з 6 країн-членів та 8 держав-партнерів НАТО візьмуть участь у навчаннях, а також 9 країн надішлють своїх офіцерів для роботи в Штабі навчань.Також очікується близько 60 спостерігачів високого рівня із 21 країни світу.

Навчання «УКРАЇНА-2015» дозволять країнам-членам і державам-партнерам НАТО на практиці відпрацювати механізми реагування на надзвичайні ситуації різного характеру та сприятимуть підвищенню злагодження дій рятувальних команд в умовах надзвичайних ситуацій.  В ході навчань країни-члени і держави-партнери НАТО практикуватимуть процедури і можливості для того, щоб поліпшити здатність країни реагувати на катастрофу. Навчання також сприятимуть зміцненню державного потенціалу країни для ефективної координації заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха.

За сценарієм навчань буде імітовано обвал сіркової шахти, спричинений вибухом газоповітряної суміші. Вибух буде генерувати сильні локалізовані сейсмічні хвилі, що спричинить велику кількість жертв і значні пошкодження критичної інфраструктури, у тому числі хімічні розливи та інцидент з радіаційними речовинами.

Навчання складатимуться з наступних етапів:

20 – 22 вересня 2015 року: організація операцій на місці, прийом команд, церемонія відкриття та прес-конференція (21 вересня), підготовка учасників і командно-штабні навчання.

23 вересня 2015 року: польові навчання на об’єктах.

24 вересня 2015 року:  відпрацювання практичних заходів щодо проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в стислих часових рамках, наближених до реальних умов, прес-конференція та церемонія закриття.

Фото: www.pic.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...