ОСТАННІ НОВИНИ

Чоловік обійшов пішки усю Землю за 11 років

|

Канадієць Жан Беліво за 11 років він пройшов пішки 75 тисяч 500 кілометрів по 64 країнам світу. Про це пише видання The Daily Mail, передає Еспресо.TV.

тіп

У віці 45 років власник невеликого бізнесу в Монреалі Жан Беліво задумався про своє життя і свою роль у цьому світі. Якось щоб розвіятися, Жан наважився на 600-кілометровий похід до Нью-Йорка. Це надихнуло чоловіка вирушити у навколосвітню пішу подорож

З собою Жан взяв лише 4 000 канадських доларів (3000 доларів США) та триколісний візок, в який поклав трохи їжі та одягу, аптечку, маленький намет і спальний мішок.

Свій похід Жан присвятив боротьбі за мир і захист дітей. Протягом 11 років він пройшов пішки 75500 кілометрів по 64 країнам світу, перетнув шість пустель і зносив 54 пари черевиків.

мапа

За словами мандрівника, найбільше враження на нього справили країни Африки.

“Ефіопія була для мене кульмінацією краси природи і культурним шоком. Це особливе місце. Діти бігали навколо мене і танцювали. Вони намагалися поговорити зі мною, але не знали англійської, тому просто повторювали все, що я говорив. За пару днів мене це так втомило, що я більше не міг ні з ким спілкуватися”, – розповів Жан.

Також Жан за свою подорож познайомився з 1600 сім’ями по всьому світу. За його словами, практично всюди люди зустрічали його приязно і допомагали як могли. Гроші Жан витрачав, в основному для подолання частини шляху, яку неможливо було перейти пішки. Навіть нове взуття інколи йому дарували мешканці різних країн.

Всі свої пригоди канадець описав у книзі “У пошуках себе: історія людини, яка обійшла Землю пішки”.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...