ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко хоче скасувати заставу для корупціонерів та підвищити соцстандарти

|

Президент України Петро Порошенко закликав Раду ухвалити законопроекти, які скасують або значно підвищать заставу для корупціонерів,  а також ті, що передбачають зміни до держбюджету в частині підвищення соцстандартів. Про це Порошенко заявив у своєму вступному слові перед зустріччю з представниками фракцій коаліції ввечері, 14 вересня, пише Українська правда.

порошенко

«Є законопроекти, які б я хотів підтримати – це і проект, який був прийнятий на засіданні уряду щодо підвищення соцстандартів і зміни до бюджету. Там, крім підвищення соцстандартів є й збільшення фінансування нацбезпеки і оборони, Збройних сил, які потребують наразі негайного вирішення. Просив би обговорити це і підтримати, бо нам зараз важливий кожен день», – зазначив Порошенко.

«Друга позиція, яку я просив би розглянути – або підтримати мій законопроект, або знайти компроміс серед проектів коаліції – щодо або значного підвищення мінімальної суми застави або скасування застави при ухваленні запобіжного заходу по низці справ, пов’язаних із корупцією», – додав Порошенко.

«Вважаю, це дуже добрий знак, коли за один тиждень ми маємо таку велику кількість високопосадовців, яких «беруть на гарячому». Але я категорично хотів би запобігти розчаруванню суспільства через те, що судді знову відпустять їх на поруки чи під заставу, і потім ми будемо шукати їх по всьому світу», – додав президент.

Також Порошенко зазначив, що «необхідно покращити законодавче забезпечення, яке дозволить повернути в Україну цінності (активи), які були вкрадені попередньою владою».

Як відомо, 14 вересня Кабмін схвалив проект державного бюджету на 2016 рік і зареєстрував його в Раді. Однак згодом уряд відкликав документ, про що свідчать дані на сайті Верховної Ради.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...