Львів’янин Швед допоміг «Севільї» перемогти у першому турі юнацької ЛЧ

|

Український півзахисник іспанської «Севільї» Мар’ян Швед вийшов зі стартових хвилин поєдинку групового етапу молодіжної Ліги чемпіонів і допоміг  своїй команді перемогти. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК «Севілья».

384886873

У першому турі підопічні Агустіна Лопес-Паеса з рахунком 4:2 обіграли менхенгладбахську «Боруссію».

Швед став автором першого гольового моменту на тринадцятій хвилині. «Десятка» «Севільї» виконав точний простріл справа на Рубена Кольмонеро, який і відзначився голом.

Відзначимо, що на 52-й хвилині поєдинку М.Шведа замінив Гонсалес Родрігес.

Нагадаємо, що М. Швед перейшов до складу “Севільї” цього літа із львівських “Карпат” за 1 мільйон євро т.

Додамо, що сьогодні дебютувати за першу команду «Севільї» в Лізі Чемпіонів може ще один українець Євген Коноплянка.