ОСТАННІ НОВИНИ

Учасників АТО запрошують на роботу з виготовлення славнозвісного «Дозору-Б»

|

Сьогодні, 11 вересня, на Львівському бронетанковому заводі, що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», було відкрито новий цех з серійного виготовлення тактичних бойових колісних машин, зокрема бронемашин «Дозор – Б». Про це Львівському порталу повідомили у регіональному медіа-центрі МО України.

дозор1

Цех оснащений сучасним зварювальним обладнанням, апаратом повітряно-плазмової різки, апаратом для приварювання бонок та іншим складальним обладнанням. В цеху створено систему виробництва, яка відповідає впровадженій на заводі системі управління якістю.

«Вже на етапі, коли перші машини «Дозор – Б» закінчують проходження державних випробовувань, створено підрозділ, виробничі потужності якого дозволять швидко задовольнити потреби військових у новітній бронетехніці», – відзначив Роман Тимків.

дозор2

Зараз у цеху на складальній лінії перебуває 5 машин. Ще дві повністю готові і нещодавно були презентовані для огляду громадськості. Два бронеавтомобіля «Дозор-Б» перебувають на одному із полігонів Збройних Сил України, де проходять державні випробування.

Новопризначений начальник цеху складання ББМ Євген Лозинський зазначив, що на даному етапі випуск продукції співпадає із формуванням виробництва.

«За 3-5 місяців ми плануємо вийти на повну виробничу потужність, яка складатиме до 50 машин на місяць. До того ж, за цей час сподіваємось доукомплектувати цех персоналом. Поки що у виробничому процесі задіяно 56 осіб. Ми вже дали оголошення про те, що наш цех і наше підприємство потребує кваліфікованих технічних працівників: верстальників, токарів, інженерів-конструкторів, інженерів-технологів, слюсарів тощо. При цьому заробітна плата на ЛБТЗ вище середньої по Львівської області: складальників, токарів, зварювальників, наладчиків тощо. Якщо до нас на роботу приходитимуть хлопці із АТО, які зараз демобілізуються, буде чудово. Хто, як не вони, знаються на військовій техніці? До того ж, зможуть внести у виробничий процес інновації та корисні поради», – розповів він.

дозор

Зі слів керівника цеху, зараз на виробництво однієї машини витрачається близько 600 робочих годин. Найближчим часом лінія поповниться сучасними роботизованими станками, тож темпи виробництва зростуть.

Фото: МОУ

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...