ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові обговорять порозуміння між переселенцями та містянами

|

У неділю, 13 вересня, о 12.00 в готелі «Жорж» пройде подіумна дискусія «Переселенці та місцеві: від стереотипів до порозуміння». «Звідки беруться міфи та яким чином їх долати?»,  «Як будувати діалог між переселенцями та місцевими мешканцями?», «Чи можуть бути переселенці провідниками позитивних змін у суспільстві?» – на ці та інші питання спікери та учасники намагатимуться знайти відповідь. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

перескеленці

Спікери дискусії:

Мирослав Маринович, дисидент, проректор Українського католицького університету;

Севгіль Мусаєва, головний редактор видання «Українська Правда»;

Ірина Магдиш, начальник управління культури Львівської міської ради;

Оксана Міхеєва, доктор історичних наук, завідувач кафедри соціології УКУ, переселенка з Донецька;

Оксана Дащаківська, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження»;

Алім Алієв, співзасновник громадської ініціативи «Крим SOS» та кримськотатарського культурного центру «Кримський дім у Львові» (модератор).

Подія пройде у рамках «Фестивалю переселенців і львів’ян», який організовують кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові», громадська ініціатива «Крим SOS», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Також у неділю, 13 вересня, о 21.00 на балконі театру Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3) глядачі зможуть знову побачити унікальний музично-візуальний перформанс «На нашій юлойці» проекту «Kurbasy» та «Manu». Артисти виконають пісні та мелодії на основі українського і кримськотатарського мелосу, а будівля театру Курбаса перетвориться на Ханський палац у Бахчисараї.

Нагадаємо, що біля Львова скоро з’явиться поселення переселенців.

Фото: firtka.if.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...