ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам розказують про ризики від запропонованих змін до Конституції

|

Протягом усього цього тижня активісти політичної партії  «Громадського руху «Народний контроль» пояснюють суспільству, чому запропоновані зміни до Конституції становлять загрозу для територіальної цілісності України і суперечать інтересам громадян. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі партії.

unnamed

Аби донести інформацію до суспільства на території всієї України «Громадський рух «Народний контроль»  встановив інформаційні куби, де детально та зрозуміло зображені всі ризики запропонованих змін. Зокрема, прийти та ознайомитися з інформацію містяни можуть на ключових об’єктах свого району.

«У запропонованих  змінах до закону передбачена амністія для бойовиків, що вбивають українських солдат. Також  в угодах сказано, що сепаратисти самі формуватимуть міліцію, правоохоронні органи та прокуратуру. Фактично Росія нав’язує Україні ярмо, що може привести до знищення нашої держави. Ми прагнемо донести цю інформацію до людей, аби разом змусити Президента відмінити запропоновані зміни», – наголосив керівник Львівського обласного осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Валерій Веремчук.

Додамо, що «Громадський рух «Народний контроль» раніше зробив заяву щодо внесення змін до Конституції та голосували проти за запропоновані зміни до Основного Закону України.

Фото: прес-служби «Народного контролю»

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Перед виборами усі хочуть бути міськими головами або депутатами і починається піар , ми хороші а наші опоненти погані . Не брешіть людям , нема у тексті змін до конституції таких пропозицій про які ви пишете .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...