ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкривається дитяча виставка «Палітра Фантазій»

|

Благодійний фонд «Таланти України» запрошує на відкриття Міжнародної дитячої виставки «Палітра Фантазій» у Львові. Урочисте відкриття заходу відбудеться сьогодні, 8 вересня, о 12.00 год, у приміщенні Центру розвитку та Дозвілля «Під спільним дахом» (вул. Симоненка, 10).

палітра

Виставка проходитиме протягом 2-х тижнів з 8 до 25 вересня (вхід вільній). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Експозицію виставки складають картини, виконані дітьми від 4 до 14 років з України та європейських країн. Низка держав, серед яких Австрія, Болгарія, Великобританія, Кіпр, Латвія, Литва, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Угорщина, Хорватія, Чехія, Швеція, Шотландія відгукнулися на ініціативу Благодійного фонду “Таланти України” щодо надання картин дітей для участі в експозиції виставки «Палітра фантазій».

Як зазначають організатори, проведення виставки спрямоване на привернення уваги до творчості талановитих дітей з України, заохочення молодого покоління до творчої самореалізації, пізнання нових образів та форм втілення безмежних обріїв уяви.

Загалом одним з важливих завдань виставки є побудова і зміцнення між Україною та країнами Європи близьких відносин у сфері культури, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді. Проведення виставки «Палітра фантазій» − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, що причетна до цінностей та традицій Європи, символ започаткування нової успішної моделі співпраці між країнами.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...