ОСТАННІ НОВИНИ

Осінь та зима в Україні будуть теплими, а Новий рік - сніжним

|

Гідрометеорологічна служба України прогнозує теплі осінь і зиму.
Про це повідомила на прес-конференції завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова, передає УНІАН.

осінь

«Ані зима, ані осінь холодними не будуть. Я можу чітко сказати, температури будуть плюсові», – сказала вона.

Мартазінова зазначила, що заморозки в окремі дні очікуються з другої половини жовтня, але в цілому жовтень буде теплим, і переважно температура буде близько 10 градусів.
Природне зниження температури зміниться потеплінням наприкінці листопада – на початку грудня, коли температура сягатиме 5-7 градусів тепла.

Метеорологи обіцяють сніжний і морозний Новий рік. Температура повітря у третій декаді грудня знизиться до 10-15 градусів морозу, а в січні значно підвищиться.

«Тільки до 10 січня будуть морозні дні, а далі температура відновиться і піде вище за норму. Якщо мінус три градуси норма, то буде на три-чотири вище, тобто нуль і плюсова температура», – сказала Мартазінова, додавши, що лютий очікується м’яким і з незначними опадами.

Варто зазначити, що такі погодні умови грають на руку Міненерго, оскільки запасів вугілля на зимовий період наразі недостатньо.
Фото: www.volynnews.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...