ОСТАННІ НОВИНИ

Нардеп закликав підтримати вимоги працівників аеропорту «Львів» та публічно обрати нового керівника

|

Народний депутат України Ігор Васюник  закликав Міністра інфраструктури України А. Пивоварського, голову транспортного комітету ВРУ Я. Дубневича та голову Львівської облдержадміністрації О. Синютку  відреагувати на звернення трудового колективу аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького та провести відкритий прозорий конкурс на території держпідприємства, перед усім трудовим колективом аеропорту.

Васюник

«Міністерство інфраструктури за останній рік змінює вже другого керівника львівського аеропорту. За цей час підприємство не те що не посунулось у своєму розвитку, а навпаки – корупційні та тіньові фінансові схеми лише процвітають. І очолюють їх колишні ставленики регіоналів ще часів Колеснікова. Якщо міністерство інфраструктури не чує звернень понад 800 осіб працівників аеропорту «Львів», то чиї тоді інтереси відстоює це міністерство? Наскільки ще відкритими мають бути звернення – «заберіть корупцію і почніть розвивати підприємство», щоб міністр на них відреагував?!
Навесні цього року я мав одну із багатьох розмов на цю тему з міністром. Майже дослівно А.Пивоварський сказав: «Тисніть на мене публічно…» Наскільки ще публічно і як ще тиснути?! У нас правова і демократична країна, щоб відреагувати на постійні звернення трудового колективу, нардепів, розслідування журналістів щодо корупції на підприємстві», – говорить народний депутат, перший заступник голови транспортного комітету Ігор Васюник.

Нардеп закликав Міністра інфраструктури А. Пивоварського, його першого заступника В. Шульмейстра, голову транспортного комітету ВРУ Я. Дубневича та голову Львівської облдержадміністрації О. Синютку ініціювати прозорий та відкритий конкурс безпосередньо на території львівського аеропорту.

«Міністр інфраструктури має нарешті почути, побачити проблеми львівського підприємства, відреагувати на них. Повинен бути призначений новий гендиректор аеропорту «Львів» – не «наш», «ваш», «їхній». Це має бути професіонал, талановитий менеджер з новим баченням стратегічного розвитку підприємства. Так, як цього хочуть працівники. І це має бути людина, яка здатна самостійно приймати рішення, а не бути ставлеником зацікавлених бізнесових груп.

Цілком справедлива вимога трудового колективу провести відкритий конкурс на нового гендиректора саме у Львові. Не в кабінетах міністерства, а просто на самому підприємстві. Нехай претенденти публічно перед працівниками та журналістами представлять проекти стратегічного розвитку львівського аеропорту. Прозоріше вже нікуди! Просто потрібно, щоб міністр інфраструктури, голова транспортного комітету, голова ЛОДА прийняли таке рішення», – додає Ігор Васюник.

Нагадаємо, що минулого тижня на конференції трудового колективу аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, що відбулась 12.08.2015р., висловили недовіру всьому керівному складу підприємства. Міністерство інфраструктури оголосило черговий конкурс на заміщення посади генерального директора аеропорту. До цього обов’язки керівника летовища виконував Дмитро Шинкарчук.

Окрім того, трудовий колектив звернувся до міністра інфраструктури з вимогою не допускати до конкурсу та не призначати на посаду генерального директора аеропорту Львів осіб із числа, яким оголошено недовіру.

За словами працівників аеропорту, призначення попередніх двох керівників відбувалось кулуарно, без участі громадськості та трудового колективу, без оприлюднення їхніх конкурсних пропозицій та проектів стратегічного плану розвитку підприємства. Відтак, цього разу трудовий колектив вимагає провести відкритий конкурс на посаду гендиректора львівського аеропорту безпосередньо на підприємстві. І щоб всі претенденти перед трудовим колективом представили свій проект стратегічного плану розвитку підприємства.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...