ОСТАННІ НОВИНИ

У Дрогобичі в річку можуть обвалитися будинки, дорога та міст

|

Дрогобичу загрожує екологічне лихо: у річку Тисменицю можуть зсунутися будинки, дорога та міст. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

обвал будинку річка

У Дрогобичі відбудеться виїзне засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Комісія з питань ТЕБ та НС повинна вивчити проблемну ситуацію, яка склалася з річкою Тисменицею та вжити заходів задля запобігання виникнення екологічного лиха.

“Річ у тім, що в межах міста річка Тисмениця має загрозливу ерозію в п’яти місцях: береги ріки підмило водою, відповідно існує загроза просадки грунту, зміни русла та обриву берега. Це несе небезпеку для довколишніх будинків і загрожує безпосередньо життю людей. Якщо негайно не провести робіт з берегоукріплення, то у випадку повені чи паводку житлові будинки, промислові об’єкти, господарські споруди, дорога та навіть міст через Тисменицю  можуть зсунутися в річку”, –  розповів начальник Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий.

У селі Смільно, що у Дрогобицькому районі, також існує загрозлива екологічна ситуація. Річка Бистриця підмиває сільське кладовище, відповідно існує загроза зсуву могил. На даний момент уже розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання берегоукріплюючих робіт.

Фото : metateka.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...