ОСТАННІ НОВИНИ

У суботу на Львівщині на «Небу-ХАЙ» зберуться борці за здоровий спосіб життя

|

Уже у цю суботу, 5 вересня, на березі ріки Дністер у селі Крупське, Миколаївського району, Львівської області, відбудеться фестиваль повний креативу та вільний від алкоголю під символічною назвою «Небу-ХАЙ». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

?????

Мета фестивалю – пропагування здорового способу життя без алкоголю, організація здорового відпочинку у сфері активного туризму та дозвілля, пропаганда внутрішнього туризму у Львівській області, знайомство з видами екстремального туризму (зокрема водного, пішого, велотуризму, скелелазіння, слеклайну, паркуру, каякінгу, парапланеризму) та дозвілля (паркуру, слеклайну, хіпхопу).

Загальна кількість осіб, яка візьме участь у фестивалі – близько 1500 осіб.

«Я впевнений, що фестиваль відвідає величезна кількість людей, оскільки кожен зможе знайти заняття для себе: чи то взяти участь у велоквесті чи піднятись на повітряній кулі чи будь-що інше. Це надзвичайно потрібний захід, адже його метою є не лише популяризація екстремальних видів спорту, а й акцентування на тому, що класно відпочити можна і без алкоголю. Тому, запрошуємо усіх охочих долучитись до фестивалю», – розповів Петро Гошовський, керівник відділу спорту управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Зареєструватись чи ознайомитись з програмою фестивалю можна на сайті Туристсько-спортивного клубу «Манівці» за адресою.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...